Готельно-ресторанний комплекс "Лисичка"

Лисичка
Відгуків (2)
с. Велике вул. Шевченка, 4

Інформація

 Готельно-ресторанний комплекс «Лисичка» один з найбільших закладів такого типу у Червонограді. Велика територія з різноманітними типами для відпочинку дозволяють нашим гостям вибрати для себе відпочинок по душі.

Ми пропонуємо для вас наступні зони відпочинку:

 • ресторан;
 • кафе;
 • оренда відпочинкових залів;
 • альтанки;
 • літній майданчик;
 • готель;
 • більярд;
 • сауна на дровах та чан;
 • мангал.

Для наших гостей ми організовуємо банкети, урочисті події, весілля, дні народження, корпоративи. Найкраща команда кухарів почастує вас стравами смачної і багатої української кухні. А наш банкетний зал поміщає 200 гостей, які себе будуть комфортно почувати як за столам, так і на танцювальному майданчику.

Ще наші гості можуть відпочити в справжній фінській сауні.

А завершити свій насичений день ви зможете у нашому готелі, який вміщає 8 номерів:

 • 2 по 200грн
 • 4 по 250 грн
 • 2 по 300
 • 1 за 350  2 по 400 це нові номери

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ihor Trotsko: (Користувач)
Сподобалось
Нещодавно мав можливість побувати в цьому  відпочинковому комплексі. Я отримав колосальне задоволення, як від чану та сауни, так і від смачної кухні та привітного персоналу, які не зважаючи на  загруженість закладу справлялися на відмінно. Приємно здивували ціни і великий вибір страв та напоїв!

Відповісти:

Ihor Trotsko,
Ihor Trotsko, 
Gate Coll: (Перехожий)
Не сподобалось
Відпочивав тут 5 листопада 2016.Дуже невихований і хамовитий персонал.Не хотіли давати книгу скарг і номер директора.Чергова в готелі була п"яна.Нікому не раджу.Раніше тут було привітніше.

Відповісти:

Gate Coll,
Gate Coll, 
Жива музика   Банкетний зал   Фінська сауна   Більярдні   Готелі   Ресторани   Сауни   Більярд   Американський більярд   Російський більярд   Більярдна   Більярдний клуб   Готель   Готельні послуги   Забронювати номер в готелі   Проживання в готелі   Ресторан   Банкетний зал   Бенкетний зал   Банкетна зала   Сауна   Лазня   Баня   Парна   Фінська сауна   200 посадочних місць  Алкоголь  Більярд  Бісєдки  Банкети  Банкетні послуги  Банкетний зал  Банкетний зал на 200 осіб  Банкетний зал недорого  Баня  Бесідки  Вартість оренди залу  Вишукані страви  Вишукана кухня  Вишукана кухня  Готелі  Готель  Громадське харчування  Двомісні номери  Десерти  Дешеві комплексні обіди  Забронювати готель  Забронювати номер  Закуски  Зал для весілля  Замовити більярд  Замовити бенкет  Замовити готель  Замовити кафе  Замовити номер в готелі  Замовити окремий зал  Замовити ресторан  Затишна атмосфера  Затишне кафе  Кава  Коктейлі  Комплексні обіди  Корпоративи  Літній майданчик  Місце для романтичної зустрічі  Мангал  Мотель  Не дорого поїсти  Номери економ  Номери недорого  Номери стандарт  Організація вечірок  Організація вечірок  Організація випускного вечора  Організація дитячих заходів  Організація днів народжень  Оренда банкетного залу  Оформлення банкетного залу  Поїсти  Повечеряти  Поснідати  Провести банкет  Проживання в готелі  Ресторан для весілля  Ресторан для святкування нового року  Ресторан з живою музикою  Ресторан на випускний  Ресторани для корпоративів  Російський більярд  Салати  Сауна  Святковий зал  Святкування весілля  Святкування дня народження  Святкування родинних свят  Святкування урочистих подій  Святкування урочистих подій до 80 осіб  Святкування хрестин  Святкування ювілею  Смачна кухня  Смачно поїсти  Смачно повечеряти  Смачно поснідати  Соки  Суха сауна  Українська кухня  Фінська сауна  Чай 
Показати більше